Bizi Takip Edin

Gazete manşetleri

Gazeteci Cevheri Güven yayınladı; “Tayyip Abi Kumpasla 1 Milyar Doları nasıl indirdi.”

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yeni yolsuzlukları yollara döküldü. Gazeteci Cevheri Güven, Ali Yeşildağ’ın ifşalarını kendi Youtube kanalında paylaştı. Videoda Erdoğan’ın ihalelere fesat karıştırarak devleti nasıl zarara soktuğu bir kez daha ortaya çıktı. Ali Yeşildağ, Erdoğan için “Tayyip abinin en büyük özelliği paranızı çalıp size alkışlatmasıdır” dedi.

Tayyip Erdoğan’a en yakın aile olarak bilinen Yeşildağ ailesinin bir üyesi ifşalara başladı. Bir dizi video yayınlayacağını duyuran kişi Ali Yeşildağ. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın cezaevinde korumalığını yapan ve yeraltı dünyasında tanınan Hasan Yeşildağ’ın kardeşi Ali Yeşildağ’ın itiraflarını içeren videoların ilkini gazeteci Cevheri Güven yayınladı.

Ali Yeşildağ ilk videoda, kendisinin de dahil olduğu bir suç organizasyonuyla, Tayyip Erdoğan’ın 1 milyar dolarlık vurgununa ilişkin tüm detayları anlattı. Antalya Havalimanı işletmesinin Çelebi Holding’in elinden bir dizi suç ve hileyle alınıp işadamı İbrahim Çeçen’e verilmesine ilişkin detayları paylaşan Ali Yeşildağ, “Çelebi Holding, Antalya Havalimanı için 4 milyar dolar teklif verdi. 5 milyar dolara kadar çıkacaklardı. Verdikleri ihale dosyasından evrak çalıp, eksik evrak diye Çelebi Holding’i ihaleden eledik. İbrahim Çeçen’e 3 milyar dolara ihale verildi. Aradaki 1 milyar doları Tayyip Abi indirdi” dedi.

Erdoğan’ın sonrasında medyaya demeç verip, 3 milyar dolarlık ihaleyi büyük başarı gibi anlatıp, halktan alkış aldığını anlatan Ali Yeşildağ, “Tayyip abinin en büyük özelliği, paranızı çalıp sonra size kendisini alkışlatmasıdır” şeklinde konuştu.

“İlk dönem Tayyip abinin bütün büyük ihale işlerini Mücahit Arslan takip ederdi, bakanlar önünde ceketlerini ilikler” diyen Ali Yeşildağ, 1 milyar dolarlık vurgun sürecinin kilit kişisinin Mücahit Arslan ismiyle bilinen AKP milletvekili Ali İhsan Arslan olduğunu dile getirdi.
Ali Yeşildağ ve iki abisi Hasan ve Zeki Yeşildağ’lar uzun süredik kamuyounun gündeminde. Erdoğan’ın kasası olan Hasan Yeşildağ, Abdi İpekçi suikastinde Mehmet Ali Ağca’nın suç ortağıydı. Ağca, Kemal Kılıçdaroğlu’na tehdit sözleri içeren videonun gazeteci Cevheri Güven’in youtube kanalında yayınlanmasının ardından yaptığı açıklamada, “Benim suç ortağım medya patronu şuan, bana değil ona bakın” demişti.

İçerisinde Star Gazetesi, Akşam Gazetesi, Kanal24 ve TV360 gibi kanalların bulunduğu Es Medya, 2017 yılında Yeşildağ ailesine geçti. Yeşildağlar aynı zamanda Yapı Yapı inşaat firmasının da sahibi. Bu firma birkaç milyar dolar değer biçilen boğaza nazır Etiler Polis Okulu arazisi olmak üzere kamudan milyarlarca dolarlık arazi ve iş almasıyla biliniyor. Yapı Yapı Holding’de Yeşildağların Tayyip Erdoğan’ın emanetçisi olduğu ve holdingin yüzde 50’sinin Tayyip Erdoğan’a ait olduğu iddia ediliyor.

Hasan Yeşildağ, Sedat Peker’in videolarında “Deyyus-u Ekber” olarak anılmış ve Peker, Yeşildağ’ın bir dizi suçunu ifşa etmişti.

TAYYİP ABİNİN EN BÜYÜK ÖZELLİĞİ: “PARANIZI ÇALAR SONRA DA BUNU SİZE ALKIŞLATIR”
Ali Yeşildağ’ın ilk videosunda 1 milyar dolarlık Antalya Havalimanı vurgunuyla ilgili anlattıkları özetle şöyle:

“İlk konu Antalya havalimanı ihalesi. Sene 2007. Arkadaşım Enis aradı, ofisine çağırdı. Enis, Çelebi Holing’in danışmanı. Çelebi Holding havalimanı işletmesi yapıyor. Enis dedi ki, ‘Çelebi Holding Antalya havalimanını işletiyor, havalimanı yeniden 15 yıllığına ihaleye çıkacak. Ama bizim iktidarla bağımız yok, bize danışmanlık yap, karşılığında biz sana 30 milyon dolar verelim. Şu an biz işletiyoruz ama iktidar bizi dışlıyor. Sen bu konuyu Tayyip abiye ulaştır.’ dedi. 30 milyon size büyük görünüyor ama Havalimanı ihalesi büyüklüğünde küçük bir rakam.
Ben tamam dedim bu teklife. Ertesi gün ofislerinde Çelebi Holding’in patronu Canan Çelebi, Enis, Enis’in Çelebi Holding’de üst düzey yönetici olan eşi ve ben oturduk. Aynı havalimanı ihalesi konularını konuştuk. Elimden geleni yapacağımı söyledim.

MÜCAHİD ARSLAN ÇELEBİ HOLDİNG’E KUMPASI BAŞLATIYOR
Oradan ayrıldım, konuyu araştırdım. Konuyu Mücahid Arslan takip ediyor. Mücahid Aslan, ilk dönemde Tayyip abi adına büyük ihaleleri yöneten kişi. Aynı zamanda AKP’de öyle güçlü ki, bazı bakanlar önünü ilikler onu görünce. Mücahid’i aradım. Ankara’da randevulaştık. AKP genel merkezi inşaatı sürüyor, Mücahid’le genel merkezin önündeki bir konteynerda görüştük.

Durumu açtım, ihaleyi Çelebi Holding alırsa benim 30 milyon dolar alacağımı söyledim. Mücahid ‘iyi para’ dedi. Sonra bana bu işi kiminle görüştüğümü sordu. Ben de Canan Çelebi ile görüştüğümü söyledim. Mücahid ‘bu iş yukarının işi, bu ihaleyi biz alacağız’ dedi. Yukarı denilince bu işlerde Tayyip abi anlaşılır. Mücahid bana Çelebi Holding’in içinden Antalya Havalimanı ihalesiyle ilgili bilgileri getirmemi, bunun karşılığında 30 milyon doları kendilerinin ödeyeceğini söyledi. Ben ‘ayıp olur’ dedim ama Mücahid, ‘Biz onlara ihaleyi vermeyeceğiz, zaten alamayacaklar, sen 30 milyon dolarına bak’ dedi. Ben de kabul ettim. Ama hemen küfür etmeyin, sonuna kadar dinleyin.

Bu arada Mücahid bana Çelebi Holding’in ne kadarlık teklif vereceğini öğrenmemi istedi.
Atladım geldim İstanbul’a Enis’in ofisine. O zaman Enis’in ofisi Harbiye’de Hilton’un karşısında. Ben teklifi öğrendim. 4 milyar dolar 5’e kadar çıkacaklar. Hemen Mücahid’i aradım. Ankara’da buluştuk tekrar. Mücahid’e Çelebi Holding’in 4 milyar dolar teklif vereceğini, 5 milyar dolara kadar çıkacakları bilgisini aktardım. Mücahid ‘yapma ya’ diye tepki verdi.

Mücahid, Çelebi Holding’in ihaleye gireceği yabancı ortağını öğrenmemi istedi. İhale şartnamesinde, ihaleyi alabilmek için uluslararası bir partnerle ihaleye girme şartı vardı.
Gittim Enis’le tekrar görüşmeye. Ama şöyle bir şey öğrendim. Çelebi Holding bazı yabancı partnerlerle görüşüyor ama bu görüşmeler feyk. Çelebi Holding asıl yabancı partnerini gizliyor. Çünkü bunlar gidiyorlar ‘biz hükümet adına geliyoruz, bunlar ihaleyi alamayacak, boşuna zaman ve para tüketmeyin’ diyorlar. Uluslararası şirketler de riske girmiyor vazgeçiyorlar. Ben feyk görüşme yaptıklarını öğrenince Mücahidi aradım ve söyledim. Mücahid şaşırdı ve dedi ki ‘Abi ne yap et asıl firmayı öğren, bu iş benim için çok önemli’
Neden önemli? Mücahid bu tip ihale takibi işleri yaptığı için Tayyip abi adına, eğer bir iki işte mantarlarsa, Tayyip abi onu o işten alır başkasını koyar. Adam mı yok.

Ben gittim, uğraştım ama öğrenemedim yabancı firmayı. Mücahid aradı çağırdı. Öğrenemediğimi söyledim. Mücahid ısrar etti. Ben de dedim ki, ‘ya ihale dosyalarından evrak alalım, evrak eksiltelim, onları eleyelim’ dedim. Mücahid, bunun olamayacağını, bunun bir taksi durağı ihalesi değil büyük ihale olduğunu söyledi.

Aradan zaman geçti, Mücahid beni çağırdı, ‘Çare yok senin dediğin gibi yapacağız, ben Tayyip abiyle görüştüm, onay verdi. Çelebi’nin ihale dosyasından evrak alacağız ama kıyamet kopacak medyada’ dedi. Tabi o zaman Türkiye’de hukuk işliyor, savcılar var, kolluk görevini yapıyor, muhalif basın var, her istediklerini yapamıyorlar, biraz tedirginler yani.

DEVLETİN 5 MİLYAR DOLAR ALABİLECEĞİ İHALE 3 MİLYAR DOLARA ERDOĞAN’A YAKIN İBRAHİM ÇEÇEN’E VERİLDİ

İhale yavaş yavaş yaklaştı. Çelebi’ye hallediyoruz diyerek oyalıyorum. İhale oldu. Çelebi Holding dosyada evrak eksikliğinden elendi. İmkansız bir şey. Çünkü bu tip büyük ihalelerde ülke menfaati vardır. Şayet dosyada bir eksiklik varsa ihale komisyonu, ilgili bakan, çağırır uyarır eksik tamamlanır. Üç firma giriyordu zaten TAV, Çeçen holding (IC Yatırım Holding) Almanlar’la beraber, bir de Çelebi holding. Çelebi Holding elendi geriye kaldı 2 firma.
İhale açıklandı. İbrahim Çeçen (IC Yatırım Holding) Antalya Havalimanı işletmesini 15 yıl işletmek üçere 3 milyar dolara aldı. Tayyip abi televizyonlara çıktı, şovunu yaptı. Dedi ki ‘Nerden nereye, 3 milyar dolar. Satmadık haaa 15 yıl sonra yine devletin, kiraladık’ dedi.
Aradaki 1 milyar doları Tayyip Abi indirdi. Kimsenin bundan haberi yok. Ben de 30 milyon dolar gelecek bekliyorum sevinçliyim.

Sonra Mücahid beni aradı, ‘Bu iş medyaya düştü, şöyle yapacağız. Biz savcılık tarafından dosyaya el koyduracağız, sen bunlara bir avukat gönder. Ama Ankara avukatı göndermen lazım’ dedi. Olur dedim.

Ankara Avukatlarından arkadaşım Kemal Şahin’in bürosuna gittim. Dedim ki ben seni İstanbul’a çağıracağım, Canan Çelebi ile görüşeceksin dedim.

Bu arada Çelebi alacağından o kadar emin ki, Antalya’da Club29’da kutlama partisi hazırlamışlar. Enis’e avukat Kemal Şahin’in müdahale etmesi durumunda ihaleyi durdurabileceğimizi söyledim. Düşünsenize eksik evrakla elenme olacak iş mi?
Enis beni gün içinde aradı, Kemal’i İstanbul’a çağırmamı söyledi. Enis’in evinde Kuruçeşme’de yalı dairesinde toplantı yaptık. Ben, Enis, Kemal Şahin. Kemal işi halledebileceğini söyledi.
Enis, Kemal’e kendisini yarın Canan Çelebi’ye götüreceğini, bu yanlışlığın muhakkak düzeltilmesi gerektiğini söyledi.

ATI ALAN ÜSKÜDAR’I GEÇTİ
Ertesi gün Ak Merkez iş kulede Çelebi Holding’in binasında Kemal Şahin’le görüştüler anlaştılar. Ama daha sonra Çelebi Holding tarafı Kemal Şahin’den vazgeçti. Çünkü genç 35 yaşlarında. Çelebi Holding’in hukukçuları var, profesorlar vs. Onlarla devam ettiler.
Aradan 6 ay geçti. Bu arada İbrahim Çeçen’in firması işletmeyi devraldı, çalışıyor. Savcılık açıklama yaptı ve konuyu araştırdıklarını ihalede herşeyin normal olduğunu belirtti. Yani Tayyip abinin deyimiyle; Atı alan Üsküdar’ı geçti.

30 MİLYONU DA MÜCAHİD İNDİRDİ
Ben de 30 milyon dolarımı bekliyorum. Benim param Tayyip Abiden gelecek. Mücahid öyle diyor. Bu ay gelecek, diğer ay gelecek derken aylar geçti param gelmedi. Eminimki şöyle oldu; Çünkü bu AK Parti’nin bu tip olaylarında hep böyle olur. Benim 30’u Mücahid indirdi. Ben şimdi Tayyip abiye gidip paramı ver diyecek halim yok. Benim 30 uçtu. Çok önemli değil. Bir gün alırız. Ben şöyle bakarım; yeter ki borcum olmasın alacağım olsun. Birgün bir şekilde alırım.

Bu videoda anlatmak istediğim şu: Tayyib abinin en büyük özelliği şudur: Sizin paranızı çalar bunu da size alkışlatır. Havalimanından 1 milyar dolar indiriyor, sonra televizyonda, görüyor musunuz 3 milyar dolar diyor. Eee cebe indirdiğin 1 milyar dolar ne olacak? Bunu kimse bilmiyor ki.

Videolarım devam edecek. Diğer videolarımda daha çok şaşıracaksınız. Yalnız size tavsiyem; Yanınıza kova, leğen poşet bulun. Size öyle şeyler anlatacağım ki kusacaksınız, mideniz bulanacak. Bunları neden anlattığımı da anlatacağım.”

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gazete manşetleri

Fatih Portakal ‘sağlam kulis bilgisi’ aktardı: İktidarın düşündüğü asgari ücret

Gazeteci Fatih Portakal’ın aktardığı “sağlam kulis bilgisi”ne göre, iktidar asgari ücrete yüzde 26’lık artış gerçekleştirerek 11 bin 500 TL yapmayı düşünüyor.

Seçimlerin ardından asgari ücrete ilişkin yeni düzenleme merak ediliyor.

Gazeteci Fatih Portakal, kişisel YouTube programında yaptığı açıklamada, “sağlam bir kulis bilgisi” aldığını belirterek, iktidarın düşündüğü asgari ücreti paylaştı.

Portakal, “Erdoğan iktidarın kafasından geçen asgari ücret net 11 bin 500 TL” dedi.

Fatih Portakal, 11 bin 500 TL’lik asgari ücret ile yüzde 26’lık artış sağlandığını ifade etti.

RESMİ ENFLASYON YÜZDE 40

Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) mayıs ayı TÜFE hesaplamaları kapsamında doğalgaz için ‘sıfır fiyat’ yöntemini uygulaması, enflasyonu ‘kuvvetli’ bir biçimde aşağı çekti. Çarşı pazarda fiyatlar hızla yukarı çıkarken, TÜİK’e göre hızla aşağı indi. TÜFE mayısta aylık bazda yüzde 0,04 artarken, yıllık enflasyon yüzde 43,68’den yüzde 39,6’ya geriledi. Böylece enflasyon 2021 sonlarından bu yana ilk kez yüzde 40’ın altına geriledi.

ASGARİ ÜCRET NASIL BELİRLENİYOR?

Asgari ücreti, yasa gereği işçi, işveren ve hükümetten 5’er temsilci olmak üzere 15 kişiden oluşan Asgari Ücret Tespit Komisyonu belirliyor. Komisyon, yeni asgari ücreti belirleme çalışmaları kapsamında dört kez toplanıyor. Bakanlıktaki ilk toplantının ardından Komisyon, işçi, işveren ev sahipliğindeki toplantıların ardından son toplantısını tekrar bakanlıkta yapıyor.

Bakanlığın belirlediği üyelerden birinin başkanlık ettiği komisyon, en az 10 üyenin katılımıyla toplanıp, oy çokluğuyla karar veriyor. Oyların eşitliği halinde başkanın bulunduğu tarafın çoğunluğu sağladığı kabul ediliyor.

NET ASGARİ ÜCRET 8 BİN 506 LİRA

Doğrudan 7 milyondan fazla çalışanı, dolaylı olarak ise tüm yurttaşları ilgilendiren asgari ücret şu anda 8 bin 506, brüt 10 bin 8 TL lira.

22 Aralık’ta yapılan yüzde 54,66’lık artışın ardından asgari ücrete temmuz ayında ara zam yapılacak.

Devamını Oku

Gazete manşetleri

Mauro Icardi ile Simge’den ‘Aşkın Olayım’ düeti

Simge Sağın’ın şarkısı ‘Aşkın Olayım’ ile özdeşleşen Mauro Icardi, şampiyonluk kutlamasına gelen şarkıcıyla düet yaptı.

Spor Toto Süper Lig 2022-23 sezonunu şampiyon tamamlayan Galatasaray, Fenerbahçe’yi 3-0 mağlup ettiği derbinin ardından kupayı kaldırdı. Kutlamalara Mauro Icardi ile özdeşleşen ‘Aşkın Olayım’ şarkısının sahibi Simge Sağın da katıldı.

Simge ve ekibi Galatasaray’ın şampiyonluk kutlaması öncesi Mauro Icardi ile buluşup ‘Aşkım Olayım’ şarkısını beraber söyledi.

‘HEYECANDAN KALBİM YERİNDEN ÇIKACAKTI’

Simge, “Çok şaşkınım, beklemediğim bir şey oldu. Şarkı 5 yıl önce çıktı, Galatasaray tribünlerinde çok sevildi. İnanılmaz bir yolculuğa çıktı şarkı, önüne geçilemedi. Mauro Icardi ve Galatasaray’ın daveti üzerine burada oldum. Heyecandan kalbim yerinden çıkacaktı. Burada olmak çok keyifli. Bir sanatçı olarak ilk kez böyle bir şey başıma geliyor. Tarifsiz duygular içerisindeyim. Galatasaray camiasını tekrar tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Devamını Oku

Gazete manşetleri

İsmail Saymaz: İbrahim Kalın, bu gece MİT Başkanı olarak atanabilir

Gazeteci İsmail Saymaz, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’ın MİT Başkanı olarak atanabileceğini söyledi.

Twitter’dan paylaşımda bulunan Saymaz, “İbrahim Kalın, bu gece MİT Başkanı olarak atanabilir” ifadesini kullandı.

28 Mayıs Seçimleri’nin ardından yeni kabineyi açıklayan AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MİT Başkanı Hakan Fidan’ı Dışişleri Bakanı olarak atamıştı.

Devamını Oku
Gazete manşetleri2 gün önce

Fatih Portakal ‘sağlam kulis bilgisi’ aktardı: İktidarın düşündüğü asgari ücret

Gazeteci Fatih Portakal’ın aktardığı “sağlam kulis bilgisi”ne göre, iktidar asgari ücrete yüzde 26’lık artış gerçekleştirerek 11 bin 500 TL yapmayı...

Gazete manşetleri3 gün önce

Mauro Icardi ile Simge’den ‘Aşkın Olayım’ düeti

Simge Sağın’ın şarkısı ‘Aşkın Olayım’ ile özdeşleşen Mauro Icardi, şampiyonluk kutlamasına gelen şarkıcıyla düet yaptı. Spor Toto Süper Lig 2022-23...

Gazete manşetleri3 gün önce

İsmail Saymaz: İbrahim Kalın, bu gece MİT Başkanı olarak atanabilir

Gazeteci İsmail Saymaz, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’ın MİT Başkanı olarak atanabileceğini söyledi. Twitter’dan paylaşımda bulunan Saymaz, “İbrahim Kalın, bu gece...

Gazete manşetleri5 gün önce

Habertürk’te Fatih Altaylı’dan sonra Serdar Turgut’un işine son verildi

Gazeteci Ertuğrul Özkök, 5 gündür köşe yazısı yayımlamayan HaberTürk’ün bütün köşe yazarlarını işten çıkardığını yazdı. Özkök, “Türkiye medya sektöründen gelen...

Gazete manşetleri6 gün önce

Hizbullah’tan tutuklanan Kızılay yöneticisi, BirGün’e 250 bin TL’lik tazminat davası açtı

Kızılay’ın Denetim Kurulu Üyesi olan Şehmus Yıldırım, kamudan aldığı milyonlarca liralık ihaleleri haberleştiren gazetemiz BirGün’e 250 bin TL’lik tazminat davası...

Gazete manşetleri6 gün önce

Sabah gazetesi yazarı Mehmet Barlas, hayatını kaybetti

Sabah gazetesi yazarı 81 yaşındaki Barlas, rahatsızlığı nedeniyle bir süredir Şişli’de özel bir hastanede tedavi görüyordu. Mehmet Barlas Kimdir ?...

Gazete manşetleri1 hafta önce

Uğur Dündar’dan Aslı Baykal’a: ‘Siz o kanala çöktünüz, sonra da sattınız’

Uğur Dündar, Aslı Baykal ile aralarında başlayan tartışmada dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Aslı Baykal’ın “Halk TV’nin genel yayın yönetmeni...

Gazete manşetleri1 hafta önce

Merhaba ‘Türkiye Yüzyılı’: RTÜK’ten muhalif kanallara seçim yayını incelemesi!

RTÜK, 28 Mayıs Seçimi sırasında yaptıkları seçim yayını gerekçesiyle aralarında Sözcü TV, TELE1, KRT VE Halk TV’nin de olduğu çok...

Gazete manşetleri1 hafta önce

AK Partili İBB Meclisi üyesi Uğur Korkmaz, gazeteciye saldırdı

AK Partili İBB Meclisi üyesi Uğur Korkmaz, kendisine hakaret eden bir kişiyle tartışırken gazeteci Ali Macit’i darp edip, seçim yapmasını...

Gazete manşetleri1 hafta önce

Onur Akın Almanya’dan vize alamadı: ‘Bugünleri de gördük’

Sanatçı Onur Akın, Almanya’ya gidiş için Schengen vize başvurusuna ret cevabı aldığını belirterek “Ülkem adına utanç duyuyorum” dedi. Volkan Konak’ın...

Gazete manşetleri1 hafta önce

Armağan Çağlayan’dan seçim sonrası paylaşımı: Çok fazla siyasi yasak kararı çıkacak

Armağan Çağlayan, 28 Mayıs’ta yapılan ikinci tur oylamasının ardından “Hiçbir muhalefet liderinin dokunulmazlığı yok bu yasama döneminde. Muhtemelen çok fazla...

Gazete manşetleri1 hafta önce

Merve Dizdar ödül konuşmasını açıkladı: Kadın olmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz

Cannes’daki konuşmasının ardından hedef gösterilmesine dair konuşan Merve Dizdar, “Kadın olmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz ve ben de bunun...

Gazete manşetleri1 hafta önce

HaberTürk’ten Ciner Medya’nın satılacağı iddiasına yalanlama

Ciner Medya’nın Cengiz Holding’e satılacağı iddia edildi Bloomberg HT’nin eski yöneticilerinden gazeteci Ali Çağatay; Turgay Ciner’in sahibi olduğu Ciner Medya’yı...

Gazete manşetleri1 hafta önce

Anadolu Ajansı Genel Müdürü: İmamoğlu’na dava açacağız

AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Karagöz: İmamoğlu’nun açıklamasından sonra AA çalışanları tutanakları toplarken çeşitli saldırılara uğradı. Bu yüzden...

Gazete manşetleri1 hafta önce

Oyuncu Ahsen Eroğlu: Bana gitme vakti göründü

Oyuncu Ahsen Eroğlu, seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından bir paylaşım yaparak “Bana gitme vakti göründü” dedi. Eroğlu sosyal medyadan yaptığı açıklamada,...

Gazete manşetleri1 hafta önce

Gazeteci Mirgün Cabas: Gain’den bugün itibarıyla ayrılıyorum

Gazeteci Mitgün Cabas, bugünkü programında, Gain Dijital Platformu’nun satılması nedeniyle haber birimini yönettiği Gain Haber’den ayrıldığını açıkladı. Cabas, “Bugünlerde yayıncılık,...

Gazete manşetleri2 hafta önce

İkinci kez reddedilen Volkan Konak: Artık Avrupa’ya bile vize alamıyoruz

Volkan Konak, Almanya’ya yaptığı vize başvurusunun ikinci kez reddedildiğini belirterek, “Artık Avrupa’ya bile vize alamıyoruz” dedi. Müzisyen Volkan Konak, sosyal...

Gazete manşetleri2 hafta önce

CHP’deki köstebeğin adı: Tuncay Özkan

Fransa’nın ünlü gazetelerinden Le Monde’da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan’ın, Recep Tayyip Erdoğan’ın çıkarları ve...

Gazete manşetleri2 hafta önce

Rock’n Roll’un Kraliçesi Tina Turner hayatını kaybetti

Rock’n Roll’un Kraliçesi lakaplı ABD’li müzisyen Tina Turner, 83 yaşında İsviçre’de hayatını kaybetti. Tina Turner ilk olarak 1960’larda eşi Ike...

Gazete manşetleri2 hafta önce

TRT yasak dinlemiyor

Seçim günü bile AKP propagandası yapan TRT, seçimin ikinci tura kalmasıyla vites artırdı. AKP propagandası içeren reklam filmi günde 16...

Öne Çıkanlar

Copyright © 2019 Medyatrend. Tüm Hakları Saklıdır.