Bizi Takip Edin

Polemik

Bartu Küçükçağlayan, ‘Hakan Şükür’ cevabını veremedi !

Spor yazarı Mehmet Demirkol, Socrates dergisinin YouTube yayınında müzisyen ve oyuncu Bartu Küçükçağlayan‘a Galatasaray’ın en iyi santraforunu sordu.

Bir süre sessiz kalan ve konuşamayan Büyükçağlayan, Hakan Şükür diyemedi: “Söyleyemiyoruz adını galiba… “Söyleyemiyoruz adını galiba” ifadesini kullandı.

Bu yanıt karşısında yayın sunucusu Mehmet Demirkol kahkaha atmakla yetindi. Sanatçı Büyükçağlayan ise, “Öyle bir şey var abi” diye sözlerine devam etti.

O ASLINDA YOK
Hakan Şükür ise Bartu Küçükçağlayan‘ın videosunu paylaşarak “Ancak diktatörlüklerde olabilecek bir durum, Allah’tan Türkiye’de böyle bi şey yok…!!” dedi.

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gazete manşetleri

Dört gün önce kalbine stent takılan gazeteci Memduh Bayraktaroğlu’na ‘zorla getirme’ kararı

Gazeteci Memduh Bayraktaroğlu, daha önce yargılanıp beraat ettiği ‘Erdoğan 2023 seçimlerinden sonra yargılanacak ve mahkum olacak’ dediği sözleri nedeniyle bugün yeniden ifade verdiğini duyurdu.

Bayraktaroğlu, Muğla 2. Asliye Ceza Mahkemesi’nin hakkındaki zorla getirme kararı nedeniyle sabah giderek ifade verdiğini, ancak hakimin mahkemede bulunmaması nedeniyle ifadesinin katip tarafından alındığını söyledi. Bayraktaroğlu, bir saat kadar hakimi bekledikten gittiğini ancak bu kez de telefonla aranarak ‘gelmemesi halinde zorla getirme kararı verileceğinin’ bildirildiğini kaydederek, “Beni 1 saate yakın bekleten hakim hanım, ön büroya verdiğim dilekçemi geri çekmemi aksi halde zorla getirilmem için jandarmaya yazı yazacağını söyledi. Umurumda değil” dedi.

‘YARGI REJİME MUHALEFET EDENLERDEN İNTİKAM ALMAYA ÇALIŞIYOR’

Bayraktaroğlu, yayınladığı videoda şunları söyledi:

“Merhaba canlarım. Artık eminim ki yargı benden ve benim gibi rejime muhalefet edenlerden intikam almaya çalışıyor, acı çektirmeye çalışıyor, çile çektirmeye çalışıyor.

Saat 9.35’te ‘zorla getirilmem’ gerektiği konusu bildirildiğinden dolayı geldim ifademi verdim. İfadem alındıktan sonra imzamı almadılar. Neden diye sordum. ‘Hakim gelecek, sizin ifadenizi o okuyup, ondan sonra imza alacağız’ dediler. Dedim ki ‘Dört gün önce by-passlı kalbime stent takıldı, ben daha fazla bekleyemem mümkün değil. O nedenle gitmek zorundayım dedim. Ve hakimi yaklaşık 40-45 dakika kadar bekledikten sonra mahkemeden çıktım, şimdi evime gidiyorum.

Enseyi karartmayın be. Ben bu acıların hepsinin üstesinden kalkarım. Ve beni asla yıldıramazlar. Beni yıldırmaları mümkün değil. Hepinizi çok seviyorum. Hep beraber çok güzel günler göreceğiz. Demokrasimize, hukuk devletimize, laik hukuk devletimize, laik sosyal hukuk devletimize mutlaka kavuşacağız. Hoşçakalın.”

Bayraktaroğlu, sonra, yaptığı açıklamada ise “Az önce ifademi verdiğim Muğla 2. asliye ceza mahkemesi yazı işlerinden aradılar, beni 1 saate yakın bekleten hakim hanım, ön büroya verdiğim dilekçemi geri çekmemi aksi halde zorla getirilmem için jandarmaya yazı yazacağını söyledi. Umurumda değil” dedi.

‘ÜZERİME ATILI SUÇU TEKRAR EDİYORUM’

Bayraktaroğlu, duruşma salonu önünde yayınladığı videoda ise “Erdoğan’a 2023 seçimlerinden sonra yargılanacak ve mahkum olacak dediğim için daha önce videomdan dolayı beraat etmiştim. Bu defa da Korkusuz’daki aynı yazımdan dolayı yargılama sürüyor” dedi. Bayraktaroğlu, videoyu, “Üzerime atılı suçu tekrar ediyorum. Erdoğan, görev süresi bittikten sonra yargılanacak ve mahkum olacak” notuyla paylaştı.

Devamını Oku

Polemik

Yeni Şafak, Mısır haberinde Cumhurbaşkanı Erdoğan için yanlışlıkla “darbeci” sıfatını kullandı

İktidara yakınlığıyla bilinen Yeni Şafak gazetesi, Mısır ile Türkiye görüşmelerinin genişleyeceği haberini servis ederken Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan için yanlışlıkla “darbeci” sıfatını kullandı.

Yeni Şafak gazetesi, “Mısır ile görüşmeler genişleyecek” haberini servis etti.

Haberde şu ifadeler yer aldı:

“Darbeci Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar’da Mısır lideri Sisi ile yaptığı görüşmenin detaylarını anlattı. Önceki gün Konya’da gençlerle bir araya gelen Erdoğan, Mısır Cumhurbaşkanı Abdülfettah es-Sisi ile yaklaşık 45 dakikalık dar kapsalı bir görüşme yaptıklarını kaydetti. Erdoğan, Sisi’ye şunları söylediğini belirtti:

‘Şimdi alt düzeyde bakanlarımız gidiş gelişleri başlatsınlar, ondan sonra da biz görüşmelerimizi genişletelim, geliştirelim, tüm derdimiz sizlerle Türkiye arasındaki bu kırgınlığı, dargınlığı gidermek. Akdeniz’de Türkiye-Mısır arasında böyle bir sıkıntı yaşanmaması gerekir.’
Haberi Twitter’da paylaşan Evrensel Genel Yayın Yönetmeni Fatih Polat, “Yeni Şafak, editörü aman dikkat… ‘Darbeci Cumhurbaşkanı Erdoğan’ nedir ya! Keserler sizin arpaları…” diye yazdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mısır ve Türkiye ilişkilerinin kopma noktasına geldiği dönemde, Sisi’ye “darbeci Sisi” diye hitap ediyordu.

Devamını Oku

Gazete manşetleri

Güldür Güldür’de dikkat çeken muhalefet parodisi! “Maalesef kazanıyoruz”

Show Tv’de yayınlanan ve son dönemde siyasi konuları işlemesiyle dikkat çeken Güldür Güldür adlı komedi programında muhalefet konulu skeç büyük ilgi gördü.

Show Tv’nin ilgiyle izlenen komedi programı Güldür Güldür’ün, muhalefet partilerinin durumunu işlediği skeci sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Söz konusu skeçte, muhalefet partisinin anket sonuçlarına göre seçimi kazandığını öngörmesine üzülen siyasi lider ve ekibi izleyenleri güldürdü.

İŞTE O SKEÇTE YAŞANANLAR

“Muhalif parti olarak, anket sonuçlarına göre, seçimi, malesef kazanıyoruz.

-Tamam başkanım, sakin olun başkanım, üzülmeyin başkanım.

-Nasıl tamam, nasıl sakin Tufan ya, bizim oyumuz niye yükseldi durup dururken, ya ben muhalefet yapmaya alıştım, ben bu saatten sonra ülke yönetemem haa.

-Ben şoktayım şuan.

-Sen sus. Senin yüzünden oldu zaten, sen bana geldin dedin ki: Başkanım bir süre sessiz kalalım. Şuraya baksana sessiz kaldığımız dönemde oyumuz daha çok artmış”

“Bİ İCRAAT YAPIN DA ŞU SEÇİMİ KAYBEDELİM BE”

Temsili muhalefet liderinin seçimi kazanmak istememesi üzerine kurgulanan skecin devamı şöyle;

“Boş laf bunlar, ulan bi icraaat yapın da şu seçimikaybedelim be, demek ki ben sizi iki gün boş bıraksam beni ilk turda seçtireceksiniz ha.

“BİRSÜRÜ GÖÇMEN GELDİ ÜLKE 100 MİLYON OLDU”

Ülkedeki yabancı sorununa da göndermede bulunulan skecin devamı şöyle;

“Ya kazanırsak, ben riske giremem. Kusura bakmayın birsürü göçmen geliyo, ülke 100 milyon oldu, ben bu kadar insanla uğraşamam ha.

“BEN GİDECEKSİNİZ DEDİM, BİZ GELECEĞİZ DEMEDİM”

“Başkanım bir şeyi kırk kere söylerseniz olur, gideceksiniz gideceksiniz dediniz , başımızı belaya soktunuz.

-Oğlum ben gideceksiniz dedim, biz geleceğiz demedim, neden bizim oylarımız bu kadar yükseldi ya, ben nerde doğru yaptım.

– Başkanım yalnız o konuyu düzelteyim sizlik bir durum yok, biz kazanmıyoruz onlar kaybediyor.

-Başkanım ben hiç hazır değilim ya, sabahın köründe kalk, bir takım insanlarıyla görüş, Çin’le Avrupa arasında köprü kur, Orta Doğu’yu düşünmek bile istemiyorum, durup dururken Dışişleri Bakanı oluyorum ya.

– Başkanım bir dış borç var, 50 yıl ülkenin gelirleri bağlanmış bir iktidara gelirsek donumuza kadar alırlar.”

Devamını Oku
Gazete manşetleri10 saat önce

Sabah yazarı Altınok: Olan olmuş, kimse zarar görmemiş, yok mu bu kızı burslu okutacak bir tıp fakültesi

Sabah yazarı Melih Altınok, Tekirdağ’da yakalanan sahte doktor Ayşe Özkiraz hakkında “Profesörlerin “Hastaneye ayak sürüyerek gidiyoruz” dediği bir ortamda Ayşe’nin...

Gazete manşetleri13 saat önce

Altaylı: Aylardır taksiye binemedim, kendimi köpek gibi hissediyorum

Fatih Altaylı canlı yayında İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Aksu’yla tartıştı. Altaylı, “Hastaneden çıktım kolumda serum iziyle taksi bulamadım, evime...

Gazete manşetleri1 gün önce

Gazeteci Nedim Türfent tahliye oldu

Gazeteci Nedim Türfent, 6 yıl 6 ay tutukluluğun ardından Karakoçan Cezaevi’nden tahliye oldu. Gazeteci Nedim Türfent, 6 yıl 6 ay...

Gazete manşetleri2 gün önce

Dört gün önce kalbine stent takılan gazeteci Memduh Bayraktaroğlu’na ‘zorla getirme’ kararı

Gazeteci Memduh Bayraktaroğlu, daha önce yargılanıp beraat ettiği ‘Erdoğan 2023 seçimlerinden sonra yargılanacak ve mahkum olacak’ dediği sözleri nedeniyle bugün...

Gazete manşetleri2 gün önce

Acun Ilıcalı’dan 320 Hull City taraftarına Türkiye’de bedava tatil

Championship’te mücadele eden Hull City’nin sahibi Acun Ilıcalı, 320 taraftarını Türkiye’de bedava tatile götürdü İngiltere’de ikinci lig Championship’te mücadele eden...

Gazete manşetleri2 gün önce

Şarkıcı Dua Lipa Arnavutluk vatandaşlığı aldı

Şarkıcı Dua Lipa, Tiran’da düzenlenen törenle Arnavutluk vatandaşlığı aldı. Şarkıcı, vatandaşlık yemini ettiği ve belgeleri imzaladığı anları sosyal medya hesabından...

Polemik2 gün önce

Yeni Şafak, Mısır haberinde Cumhurbaşkanı Erdoğan için yanlışlıkla “darbeci” sıfatını kullandı

İktidara yakınlığıyla bilinen Yeni Şafak gazetesi, Mısır ile Türkiye görüşmelerinin genişleyeceği haberini servis ederken Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip...

Gazete manşetleri3 gün önce

Gazeteciden esirgenen kart, memurlara dağıtılıyor

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı bütçesi üzerine söz alan Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nda eski Başkanı, İzmir Milletvekili Atila...

Gazete manşetleri3 gün önce

Güldür Güldür’de dikkat çeken muhalefet parodisi! “Maalesef kazanıyoruz”

Show Tv’de yayınlanan ve son dönemde siyasi konuları işlemesiyle dikkat çeken Güldür Güldür adlı komedi programında muhalefet konulu skeç büyük...

Gazete manşetleri3 gün önce

Beyoğlu Sineması kurtuldu: Birkaç ay içinde açacağız

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Varlıkları Dairesi Başkanlığı, ağustos ayında kapanan Beyoğlu Sineması’nı yeniden açacağını duyurdu. İBB Genel Sekreter Yardımcısı...

Gazete manşetleri4 gün önce

Varank ile Nevşin Mengü arasında tartışma: Hapse girmek istemiyorum

Gazeteci Nevşin Mengü, Sanayi Bakanı Mustafa Varank’ın ODTÜ’ye nasıl girdiğiyle ilgili soru işaretleri olduğunu söyledi. Varank bu sözlere tepki gösterince...

Gazete manşetleri4 gün önce

Taksim’deki 25 Kasım eyleminde gazetecilerin de aralarında olduğu kadınlar gözaltına alındı!

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü’nde Taksim’de buluşan kadınlar, polis müdahalesiyle karşılaştı. Aralarında BirGün editörü Yaren Çolak’ın da bulunduğu...

Diğer6 gün önce

Dünya Kupası’nda sahne alacak olan Zeynep Bastık’ın ne kadar kazanacağı ortaya çıktı!

Son dönemlerin en çok yükselen isimlerinden biri olan Zeynep Bastık, Dünya Kupası’nda sahne alacak. Ünlü şarkıcı bir günde adeta servet...

Gazete manşetleri6 gün önce

Ali Babacan’dan reklam filmlerini yayınlamayan kanallara tepki! “korkmayın”

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, “TRT kanalları, Kanal D, ATV, A Haber, A2, CNN Türk, Teve...

Gazete manşetleri1 hafta önce

Depreme canlı yayında yakalandı

Düzce’de 5.9 büyüklüğünde meydana gelen depreme NTV spikeri canlı yayında yakalandı. O anlar kameraya yansıdı. Düzce’de 5.9 büyüklüğünde meydana gelen...

Gazete manşetleri1 hafta önce

Orhan Gencebay, Erdoğan’ı Atatürk’e benzetti

Şarkıcı Orhan Gencebay, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı “Tek bayrak, tek vatan, tek millet sözü Ata’nın felsefesiyle çok örtüşüyor” diyerek Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa...

Gazete manşetleri1 hafta önce

Gazetecilere “Neden habere gittin?” sorusu

Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan 9 gazeteci hakkında henüz bir iddianame hazırlanmadı. Cezaevinde 158’inci günü geride bırakan...

Gazete manşetleri1 hafta önce

Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo Instagram’da rekor kırdı

Katar‘da düzenlenen 2022 FIFA Dünya Kupası için Portekiz Milli Takımı kampında bulunan Cristiano Ronaldo, sosyal medya platformu Instagram’da rekor kırdı....

Gazete manşetleri1 hafta önce

Armağan Çağlayan kansere yakalandığını açıkladı

Armağan Çağlayan kansere yakalandığını duyurdu. Hastalığıyla ilgili gelişmeleri paylaşacağını belirten Çağlayan, yakın zamanda tedaviye başlayacağını söyledi. Televizyon yapımcısı Armağan Çağlayan...

Gazete manşetleri1 hafta önce

Amasya’da tiyatrocuları taşıyan minibüs kaza yaptı!

Amasya’nın Merzifon ilçesinde, tiyatro oyuncularını taşıyan minibüs ile kamyonun çarpışması sonucu üç kişinin öldüğü trafik kazasında yaralanan 8 kişiden 2’sinin...

Öne Çıkanlar

Copyright © 2019 Medyatrend. Tüm Hakları Saklıdır.